2026. augusztus 21., péntek

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY 2.0 - 2026. augusztus, tippek 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#214600
Köszi az infót.Nem túlzás,ha azt mondom,hogy az ország egyik leghidegebb pontján vagyok. nevet Az a 0fok körüli hõérzet akkor jó volt nálam.
#214599
Kapuvár 6, Mosonmagyaróvár 3 fokot mért most. Zúzmara ha volt is biztosan nincs, igaz egy-egy sûrû ködmezõben lehet ennél alacsonyabb hõmérséklet is még.
#214598
Már csak néhol vannak zúzmarás foltok. Hõérzet 0fok körül van.Kiváncsi lennék mondjuk egy hiteles falubeli hõmérséklet adatra most.
#214593
Üdv.Várható volt felém ez a hideg ma? nevet Vagy csak én vagyok így lemaradva? Meglepõ ez a köd és tiszta zúzmarás minden.

Utolsó észlelés

2026-08-21 22:11:05

Tahitótfalu - Tótfalu

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

163262

Hírek, események

Mi történt Európa éghajlatával?

Érdekességek | 2026-08-11 11:42

pic
Abban szerintem meglehetősen nagy egyetértést mérne egy reprezentatív felmérés a Kárpátokkal ölelt hazánk népeinek körében, hogy valami megváltozott az éghajlatunkban.