Az UKMO miért van mindig elszállva labilitás terén és csapadék terén is? Wetterzentralon nézem. És Az Arpege is másképp számolja a labilitást általába. Talán az Icon használható a legjobban bár az meg nagyrészt túlságosan visszafogott, de ha az mutat valamit annak már van alapja ahogy észrevettem.