Persze, de másról nem nagyon tudunk beszélni jelenleg az ördög perzselő segglukából. Mondjuk én még egész jól viselem az itteni szolíd 33-34 fokokat, a 25 fokos tengerben időnként lehűlve, viszont vasárnap megyek haza, kellemes lesz a 70 fokos aszfalton araszolni majd a dugóban.szeret

Júniusban meg évszakváltó hidegfrontot még ne várjunk, ez pedig nem rossz azért ha a csapadék esélyeket vizsgáljuk:

beillesztett kép