2026. augusztus 20., csütörtök

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY 2.0 - 2026. augusztus, tippek 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#703878
Ha lehetne felesbe kérném, három nap gőz szauna négy nap száraz strand idő.
#703875
Biztos vagyok benne szinte, hogy ti is jobban toleráljátok a trópusi éjszakákat, nappali izzadásban fürdőzést úgy, hogy az égre pillantva már reggel castellanus tornyokat láttok, nappal pedig felhőszakadás esélyek kecsegtetnek. nevet
A konvergencia újra éled úgy tűnik, észak felé friss keletkezés indult!
#703873
Itt 1,8 mm esett (még volt egy hullám fél 6 körül, amit átaludtam).
Tény, hogy trópusi éjszaka lett, de a szél segített szellőztetni, kemény 1 fokot hűlt a lakás. Személy szerint inkább az ilyen éjszakákat pártolom, mint amilyenek a jövő hétvégétől fognak kinézni. 
#703858
Mi ébreszt fel? Meglepetés zápor, leszakadt, hangosan csapódnak a cseppek a fák levelein és a földön. Na erre igazán nem számítottam, kellemes meglepetés. szeret

beillesztett kép

Utolsó észlelés

2026-08-20 06:16:18

Pusztavám - Május 1 utca (216,3 m)

23.3 °C

22502

RH: 64 | P: 1009.4

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

163262

Hírek, események

Mi történt Európa éghajlatával?

Érdekességek | 2026-08-11 11:42

pic
Abban szerintem meglehetősen nagy egyetértést mérne egy reprezentatív felmérés a Kárpátokkal ölelt hazánk népeinek körében, hogy valami megváltozott az éghajlatunkban.