2026. augusztus 13., csütörtök

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY 2.0 - 2026. augusztus, tippek 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#696176
Itt már jó ideje ömlik a hó. Remélem legalább addig húzza, amíg ilyen intenzív a csapadék. Ha nem váltana, a 20cm meglehetne. nevet
#696174
Itt most visszaváltott fagyott eső/hó keverékébe.
#696157
Sajnos szerintem el fog esni a Börzsöny is éjszaka. De persze van minimális esély rá, hogy mégsem.

beillesztett kép

#696148
Mostanra elestünk mi is, maradt a 7 centi max. hóvastagság, már eső esik és felgyorsult az olvadás. Viszont ez a fél 5-ös finálé valami egészen beteg volt. Ezt a hóesést sosem fogom elfelejteni, az már biztos.szeret 

beillesztett kép



beillesztett kép

Utolsó észlelés

2026-08-13 21:24:11

Szokolya - Jókai út (Tszfm 187 m)

19.7 °C

RH: 44 | P: 1022.6

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

162814

Hírek, események

Mi történt Európa éghajlatával?

Érdekességek | 2026-08-11 11:42

pic
Abban szerintem meglehetősen nagy egyetértést mérne egy reprezentatív felmérés a Kárpátokkal ölelt hazánk népeinek körében, hogy valami megváltozott az éghajlatunkban.