2026. május 19., kedd

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#624957
A gfs belenget egy medit, utána meg egy -10-es T850-est febr. közepe után....csak hogy éltben tartson minket, és ne menjen senki a bálamadzagért elkeseredettségében.
#624952
Nahát én egy ilyen ellen kifejezetten tiltakozom! nevet
Igaz már elengedtem én is a telet, de hazudik, aki azt mondja, hogy legbelül nem vágyik egy jó kis medis havazásra. Legalábbis a legtöbb esetben. nevet
#624946
Jól mutat a piktogrammon is ide hozzám, jöhet bármikor. hideg

beillesztett kép

#624942
Szerintem is egyre inkább arra hajlik a dolog, hogy van még egy "patronja" a télnek...
Aztán hogy ez vaktöltény lesz, vagy valami komoly, az nagy kérdés!
De stílszerű lenne, ha most jönne valami évtizedes hóvihar, amikor már mindenki elengedte szinte. 

Utolsó észlelés

2026-05-19 13:45:46

Sopron - Felsõ-Lõvérek, 243 tszf.

20.8 °C

00002

RH: 44 | P: 1018.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

158900

Hírek, események

Kiadós csapadék érkezik

Időjárás-változás | 2026-05-14 15:02

pic
Mediterrán ciklon és a hozzá tartozó hullámzó front okoz változékony, csapadékos időt a hét utolsó napjaiban.