2026. március 22., vasárnap

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#214461
No igen, nem irigylem most az északi megyéket.

Ez van sajnos, el kell fogadni.
Az elkövetkezõ néhány napban sem látszik túl sok téli momentum, tovább meg kár is dávidmihálykodni. Addig is nézzük a jó oldalát - kevesebb ruha, kevesebb fûtés sötöbö.
#214460
Itt is hasonló, csak minden le van fagyva. Takt: -1,2 fok, késsel vágható köd, hosszú idõ óta ismét egész napos fagy. Az utak persze nem érdekelnek senkit, nem sóznak. Reggel 4-tõl 3 balesetnél voltunk kint és sajnos van már 1 halott is.
#214458
Szikrázó napsütés, páragomolyok az égen... Tiszta nyár fíling! :-) Már csak a délutáni égiháború hiánycikk. Talán már nem sokáig... :-)

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2026-03-22 16:51:05

Aba

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

157068

Hírek, események

Samuel: korai medikán Líbiánál

Érdekességek | 2026-03-21 19:03

pic
Miközben itthon március eddig eltelt részében többnyire anticiklonális hatások érvényesültek száraz idővel, addig a mediterrán térségben egymást érik a ciklonok, még a Közel-Keleten is gyakran okozva zivatarokat.