2026. július 16., csütörtök

Kérdések és válaszok

Adott napon: 
Keresés:
Infó
Régi adósságunknak eleget téve ezentúl sokkal pontosabb, az esetleges félreértéseket kizáró definíciókat olvashattok a Gyakori kérdések menüpontban az Éghajlati napló feltöltésével kapcsolatban, a 25. pont alatt. Kérünk tehát mindenkit, hogy az Éghajlati naplót a definíciók alapos tanulmányozása után töltse fel és egyben megköszönjük munkátokat :)
#12046
Ilyesmire gondoltam,köszönöm a táblázatot Ervin.nevet
#12045
Azok a synop kódok a különbözõ idõjárási jelenségekre! Pl. köd, zivatar, záporesõ, stb. Olyasmi mint ez, csak "nálunk" nincs részletezve, mint itt: Link
#12044
Köszönöm!nevet A jelenségeknél lévõ zöld pont(ok) mit jelentenek? A jelenségek ikonmagyarázatai valahol megtalálhatók, vagy azzal nem kell foglalkozni?
#12042
Szép napot! Kis segítséget szeretnék kérni.
Elkezdtem feltölteni a napi adatokat.A legutolsó rublikába(megjegyzésbe) mit kell írni? Magamnak, emlékeztetõnek szöveget,vagy valami konkrét adatot? szegyenlos

Utolsó észlelés

2026-07-16 09:42:52

Kõszeg

22.4 °C

RH: 87 | P: 1020.5

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

161785

Hírek, események

Elkezdődött az El Niño

Érdekességek | 2026-07-02 11:26

pic
Az utóbbi hetekben, hónapokban azzal volt tele a média, hogy az éppen soron következő apokalipszist a szuper El Niño okozza majd, legkésőbb karácsonyra feje tetejére állítja az amúgy is megzavarodott időjárásunkat és mostantól bármi rossz történik, rá lehet mutogatni.