Végre eljött az az időjárás, amitől az emberek 99 %-a(100-1% metnetes altípus) boldog ! NAGYBETŰS NYÁR ! Ezért vannak a tavak, folyók, strandok, élményfürdők, tengerek, hogy kielégítse a nyáron víziállattá váló emberek igényeit. A 99 % arra vágyik, hogy legyen nyár, süssön a nap, ne kelljen egy pendejnél több ruha, villogjanak a bájos fehércselédek bájai a balatoni korzókon, semmi felhő meg eső, csak a végtelenített meleg szeptemberig. Lehet hideg sört szürcsölni meg végre bekapcsolni a vágyott klímát( legalábbis annak az egy százaléknak aki utálja a meleget) Mindíg eszembe jut egykori kolléganőnk, aki ha hideg volt, esett (eső vagy ha hó pláne) akkor visított és dubajba vágyott(vagy legalább Nápolyba, olasz csávóval kavart), ahol sosem hűl 20 fok alá és SC-t is ritkán látni hát még St-t vagy Ns-t. Igazából  itt az alföldjeinken már dubajozni lehet, lassan zebrák és tevék is elterjednek, csak akik megrögzött erdőlakók élvezhetik a 38 helyetti 32 fokos langyi időt. Most eljött a lángos, a fagyi, a strandtulajdonosok meggazdagodásának ideje,csak nem fogy ki mindenhonnan a víz mint a Velencei-tóból ! A lényeg a pancsolás, vitorlázás, utazzunk világgá, olcsó most már a dollár meg a benzin is. Sose halunk meg meg nem fogy el az artézi meg termálvíz (  nyugdíjasok hátralévő idejében legalábbis).BohócÉn meg maradok a sejhajomon, lakásfelújítás azon a 13 szabis napon, amit a nyáron kivehetek, nyaralni a zuhanyzóban fogok, esténként egy schauer erejéig.eso