Bovec mellett vagyunk, úgyhogy azt már kinéztem, csak az a baj, hogy a Vrisic hágót akarom  megcélozni, mert meg akarjuk mutatni a gyerekeknek, hová tekertünk fel anno az asszonnyal még 23 éve nevet és ott is jó lenne kicsit mászkálni, meg még előtte 2 helyre is be szeretnénk ugrani ( vízesés, szurdok, és még oda kéne érni a 2 órával odébb lévő szálláshelyre. Úgyhogy nem tudom még, de nagyon köszi a gondolatot! 
Egyébként meg tuti, jövünk még erre. Ki tudja, lehet már bicajjal.