Én is hétfőre várom a tetőzést, és hát igen, talán 40 fok felett is... 
És hát akkor nyelvnyujtas

40 fok felett felett észre sem veszed, és elhagyod a valóságot,
40 fok felett átértékeled magadban a világot.
40 fok felett senki nincs veled, közelbe kerül halálod, 
40 fok felett több már nem lehet a szobába zárt magányból.

Elnézést szeret