Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Ez a nyári meleg elég brutális itt a németeknél is, főleg, hogy itt (olyan szegények az emberek, hogy) senkinek nincs kímája. Két hete nem esett semmi csapadék, napsütés, hőségnapok, 30-35 fok mindenütt, éjszakák sem a megszokott frissítőek, hanem 16-18-20-24 fokosak. Franciáknál ma nagyon sok helyen volt 44 foknál is melegebb (június van még...), és még vége sincs, itt a tetőzést szombatra-vasárnapra várják, Németországban is 40 fok feletti értékekkel.
Megy nálunk ez a béna egycsöves mobil klíma, hogy legakább meló közben ne süljek meg, mert itt az irodák se klimatizáltak - eddig fel sem merült senkiben, hogy szükség lenne rá. Nálunk is csak a tárgyaló klimatizált, de hát mindenki odatelepszik laptoppal, szóval az nem túl nagy buli
Jó a nyári meleg gyerkőcökkel, sokkal jobb, mint a 15 fok esővel napokig (itt az nem ritkaság), de igazából ez már az a meleg, ami gyerekekkel se egész napos kintlét. Na sebaj, remélem hétfőn az egész nyárra vége ennek a trutymó egy időnek
Hajrá AIFS!
Megy nálunk ez a béna egycsöves mobil klíma, hogy legakább meló közben ne süljek meg, mert itt az irodák se klimatizáltak - eddig fel sem merült senkiben, hogy szükség lenne rá. Nálunk is csak a tárgyaló klimatizált, de hát mindenki odatelepszik laptoppal, szóval az nem túl nagy buli
Jó a nyári meleg gyerkőcökkel, sokkal jobb, mint a 15 fok esővel napokig (itt az nem ritkaság), de igazából ez már az a meleg, ami gyerekekkel se egész napos kintlét. Na sebaj, remélem hétfőn az egész nyárra vége ennek a trutymó egy időnek