Jó reggelt!

Rendesen belapátolták a szenet a kazánba, avagy még se, mert még mindig lehetett dolgozni kint a szabadban, fémmunkát végezni, azonban a következő napokban lassan tényleg be lehet húzódni a fedezékbe... akár mellőzni is a kinti munkát. 

Mondjuk a rekkenő meleg mellé nem volna rossz egy derült etap, mert eddig fátyolfelhős volt az ég és nem lehetett fotózni... más kérdés, hogy a hűtött cmos deltaT-ben csak 40°C-ot tud... 
vidám