Na bazmeeeeeg, kezdődik!
Most olvasom, hogy Pilisvörösváron Szabadságligeten tűz ütött ki a lovardánál a lakóhelyemtől alig másfél km-re.

Sajnos a környékem tele van idióta gyújtogatókkal ( vagy csak egy, de az rendszeresen!? ), így csak idő kérdése a katasztrófa, hogy mikor fog leégni a fél város vagy az egész ).
Hiába vannak példaértékű önkéntes tűzoltóink meg közel van Budapest, de egyszer annyira elengedni magát pár véglény gyújtogató, hogy kicsit nem figyel az ember és leég szinte minden! szegyenlos
Tavasszal heteken át jellemzőek voltak a város keleti és déli határán a bozóttüzek, szintén vélhetően szándékos gyújtogatás miatt.