Mert ahogy múlnak az évek, valószínűleg egyre melegebb lesz, és már most nem szól másról a hazai nyár, minthogy a szenvedésről, ráadásul a csapadék sem bővelkedik mostanság. És ahogy írtam nem gondolnám hogy 20 év múlva, is ez a klíma maradzavarban