Az Alpokba kell költözni, nincs mese. Szerintem a következő években egyre inkább megindul az úgynevezett klímavándorlás, mert már világszerte érzi mindenki, hogy valami nem okés, és nem gondolnám hogy ezen a szinten megállna a történet.