Az utolsó cseppeket is kifacsarja magából Szeged fölött ez a kis csoffadt maradványtömb, egészen csodálatos a levegő kint, a végén még tudunk éjszaka szellőztetni nevet Ez legközelebb valamikor július közepén fordulhat elő majd...
Na azért fázni nem fázunk, 23 fok mellett 21 a Tdzivatar