Ez most csúnyán sült el. Bent a városban kb 1 mm.
Nyugatról és keletről intenzív cellák haladtak el. Na mindegy, elmúlt 2 nap után könnyebben megemésztem. nevet
Szerintem Orosháza nyugati határában az elmúlt 3 nap 100 mm fölött van.