A mai nap sem áztunk meg sajnos, de látom az alföld végre annál inkábbnevet egyetlen kapaszkodóm van mára, az alföldi cellák gustja. A távolban már látszanak friss gomolyok, kérdés az mit kezdenek az itteni sivataggal...( szerintem atomjaikra esnek)

beillesztett kép