Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Csak kevés szó esett róla az elmúlt napokban, de holnap estefelé a Dunántúlon helyenként (legnagyobb eséllyel a délnyugati határvidéken) akár a be is dörrenhet. Egy-két napja azért jobbnak nézett ki a helyzet, akkor még úgy volt, hogy délután jön a hidegfront és előtte nem lesz egy rakat eső, most azért már nem olyan szép, de mivel 500-on is jön be valamennyi hideg, az labilizálhat "felülről".