Tegnap csütörtökön sokkal szebb idő volt, mint vártam.
Hajnalig viszonylag sok felhő volt az égen, majd gyorsan csökkent a felhőzet, reggel 8 h körül 0,2 °C volt a T. alja.
Kora reggeltől - majdnem éjfélig csak gyengén fátyolfelhős ég volt, napközben sokat sütött a Nap, ennek ellenére nem volt túl meleg, némi inverzió beragadhatott, a reggeli 0,2 °C után délután 5,3 °C lett a Tmax, tehát nem volt nagy hőkiugrás.

Délután gyorsan hűlt a levegő, este 7-re már -0,6 °C volt, így végül ez lett a Tmin csütörtökre, a Tmax meg ugye 5,3 °C.

Végül 11 h körül -2,5 °C-ra hűlt, ekkor sűrű köd ereszkedett le, mely azóta is jellemző, most is csak 200 m körüli a látótáv.
Nagyon lassú melegedés zajlik, a késő esti -2,5 °C után mostanra 0,3 °C -ig bírt felmászni a T.
Zúzmara nincs, és nem is alakult ki az elmúlt 12 órában, mióta köd van.

Csapadékos nap viszont már megint csak lett, 0,2 mm lett a csütörtöki csapadék ködszitálásból, mely ónos szitálást hozott magával, csúszott is reggel minden. Megint csak 1 napot, a szerdát bírta ki a légkör csapadékos nap nélkül.