Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
2009 óta vagyok itt,de fórumozni késõbb kezdtem el.Rudolfking fején találta a szöget és örülök hogy a lényegre tört.Az atlanti ciklont távolabbi idõpontban is jobban tudják fogni a modellek és még várok ugyan pár napot hogy kijelenthessem azt: Akár 9-10 nappal elõtte?! Függetlenül hogy elõoldal vagy hátoldal lesz...Ettõl én nem leszek jobb csupán el lehet fogadni hogy érdemes nézegetni néha-néha 7-9 napra is a légnyomás tendenciát.
A légnyomásra felhívtam a figyelmet tegnap,mint lehetõséget és meg is kaptam hogy miért nem a következõ század esélyeirõl beszélek mert 9-10 napra meg mertem említeni a szokatlanul összetartó légnyomás fáklyát,amely kissé még szór,de majd összeáll a kép.
A légnyomásra felhívtam a figyelmet tegnap,mint lehetõséget és meg is kaptam hogy miért nem a következõ század esélyeirõl beszélek mert 9-10 napra meg mertem említeni a szokatlanul összetartó légnyomás fáklyát,amely kissé még szór,de majd összeáll a kép.