Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
2005-2006 óta én is. És nincs új a nap alatt, mindig ugyanaz a lemez forog. Nem csoda, ha sokan belefáradnak. Sajnos az emberi butaságnál nincs nagyobb pusztító fegyver, ez mindig bebizonyosodik. (Ezt nem neked címeztem, akinek nem inge, nem veszi magára, akinek az lenne, az sem veszi magára...)
Azért a fene nagy toleranciára nagyon kíváncsi lennék néhány melegkedvelõ kollégánál egy olyan nyáron, amikor heti 2 hidegfront jön (az egyik mindenképp hétvégén!), közöttük épp csak alig súrolnánk a 30 fokot alulról
Remek fricska lenne az idõjárástól!
Azért a fene nagy toleranciára nagyon kíváncsi lennék néhány melegkedvelõ kollégánál egy olyan nyáron, amikor heti 2 hidegfront jön (az egyik mindenképp hétvégén!), közöttük épp csak alig súrolnánk a 30 fokot alulról