Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Pontosan. A világvége is minden évben eljön.
Boldog karit mindenkinek!
Boldog karit mindenkinek!
GFS a vasárnapból kivett, a keddhez meg hozzáadott (már hétfőn késő este lehetne csapi ---> mi más, mint eső). Kezdődik a játszma. 
Értelmes? Végig előoldalos helyzetek. Brit csigák hada. Bezzek a Kóreákra és ÉK Kinára továbbra is zord tél vár...
Kiskegyed, megbocsásson, inkább 28-a után.
Emellett okosítom,hogy az effajta "fáklyák" úgymond szórása az idő előrehaladtával potenciálisan növekszik.
Karácsonyi üdvözlettel.
Emellett okosítom,hogy az effajta "fáklyák" úgymond szórása az idő előrehaladtával potenciálisan növekszik.
Karácsonyi üdvözlettel.
Akkor is, most is előoldal lenne nálunk belőle.
Viszont év vége után szép futás lett.
ECM pedig 144-től kezd értelmesen kinézni megint.
Viszont év vége után szép futás lett.
ECM pedig 144-től kezd értelmesen kinézni megint.
Locsogós-nagycseppes boldog karácsonyt minden MetNetesnek
Ennek is megvan a maga varázsa,hogy a feldíszített fa mellett jól esik egy szivar és egy hideg sör az erkélyen pólóban
Igazán bedörrenhetne
Mikor 3 napja, Franciaország felett ment fel és pumpálta fölénk a +8-as 850-t nem ezt mondtad.
Én most voltam a pincében, se AO, se NAO, viszont felhoztam egy üveg oportót!
Boldog Karácsonyt minden Metnetesnek!
Boldog Karácsonyt minden Metnetesnek!
Te jó ég, vajon ezt honnan és mi alapján vetted..
Az USA középső részén most kel a Nap és nagyobbrészt derült az ég, de helyenként némi rétegfelhőzet is kialakult. Délkeleten tényleg vannak zivatarok a front mentén, de 15 fokok mellett szerintem azokból se sok hó esik.
Az USA középső részén most kel a Nap és nagyobbrészt derült az ég, de helyenként némi rétegfelhőzet is kialakult. Délkeleten tényleg vannak zivatarok a front mentén, de 15 fokok mellett szerintem azokból se sok hó esik.
Micsoda téli esélyek voltak több, mint 200 órával ezelőtt erre az ünnepre
Boldog karácsonyt a csoportnak, a délnyugatiaknak pedig villámfényes estét, aki szívesen veszi ilyenkor!
Na, végre eljutottunk legalább oda, hogy a Szlovák-paradicsomban a kedvenc 800 m feletti hóvadász területeim hétfőtől szép mennyiségű havat kaphatnak, helyenként akár 30-40 centit is, ebben már kezd egyetértés lenni modelléknél. Bár elnézve elég necces lehet még így is, a határon fognak mozogni a T-k.
Indexeket nézted Cyclones? Továbbra is pince

Boldog karácsonyt mindenkinek!
Boldog karácsonyt mindenkinek!
Hát ilyen grafikon amit beraktam, kétlem hogy eddig bármikor is felbukkant volna november óta, plusz had jegyezzem meg hogy az SSW nem feltétlen abban az időszakban fejti ki hatását amit épp a modellek látnak!
Várjuk a nagy esőt...
Boldog karácsonyt az egész Metnet közösségnek, és Családjainak!
Boldog karácsonyt az egész Metnet közösségnek, és Családjainak!
Esik az eső 7 fokban.. Azért abba belegondolni hogy ez hó is lehetne pár fok híján..
Bár ez lehetetlen, ugyan is ha 0-1 fok lenne, stratus lenne, ha ne adj Isten - 4 puskapor száraz légkör és derült ég lenne.
Bár ez lehetetlen, ugyan is ha 0-1 fok lenne, stratus lenne, ha ne adj Isten - 4 puskapor száraz légkör és derült ég lenne.
Ha minimum ilyenbe torkollik akkor valóban ajándék.
Egyébként sajnos egy színes grafikon a sok biztató jel közül
amik kb. november közepe óta bukkannak fel és hiúsulnak meg ill. tolódnak ló távon kívülre.
A lelkesedésed, idealizmusod nem gyenge
Egyébként sajnos egy színes grafikon a sok biztató jel közül
amik kb. november közepe óta bukkannak fel és hiúsulnak meg ill. tolódnak ló távon kívülre.
A lelkesedésed, idealizmusod nem gyenge

MINDEN KEDVES METNETES TÁRSAMNAK ÉS CSALÁDJÁNAK NAGYON BOLDOG ÉS BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK!



