2026. március 30., hétfő

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#9680
Pedig várható volt, már látszott napokkal ezelõtt is, hogy itt a medi csapadéka elõtt besunnyoghat valami nyugatról.Bár ilyen kaliberû tömböt én sem vártam.


Jujj...idén másodszor 75-ös jelenidõ.Nagyon szakad. havazas
#9676
Fura, akkor hozzátok hamarabb ért, de hamarabb el is vonul. Bevallom Gyõr környékére nem tettem volna 5 cm-t sem.
Seth, mit tippelsz Észak-Deszkre reggel 11-re?
#9673
Örülünk.Itt most szakad, hordja a szél, az lt. 1000 m körül mozog. havazas
#9670
Kb.vidám Na de most már tényleg nem érdemes modellre hagyatkozni.Mondanám hogy figyeljük a radart és a SAT képet de...De nem mondom,inkább azt hogy örüljünk a meglepi hónaknevet
#9669
Ennyi erõvel rossz az Osztrák elõre, hisz ezen a modellen nem látszik nagy hó.Maradjunk objektívek. nevet hideg


Szakad a hóóó! hideg
#9660
Ez az ALADIN forrású animáció (frissítés 17:22) szinte órára belõtte ezt a helyzetet, ami most van ÉNY-on.
Link

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2026-03-30 11:40:51

Nyíregyháza

10.5 °C

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

157131

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.