2026. március 28., szombat

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#94065
Most viszont nem veszélyeztet minket a kiszáradás laza Én inkább kedd reggeli útviszonyok miatt aggódom". 30km/h -ás alapszél,széllökések 60-75km/h körüliek..Ehhez intenzív havazás.Na,jó..Beérem 15centivel is kacsint hideg havazas
#94054
Az Alpok most kedvezõ hatással lesz ránk..Reménykedem egy 15-20cm hóban.Jelenleg 0cm..Még lepel sem volt.... Biztatók az osztrák elõrejelzések és a megfigyelések...Pár éve volt hasonló szitu...Itt ledobott-Alpokalján-25cm-et..Akkor 5 cm-re tippeltek max mennyiségre..Tehát-reménykedem..És kedd reggel igen cudar világ lehet a viharos szél miatt.... hideg havazas havazas

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2026-03-28 09:25:17

Dorog

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

157131

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.