2026. július 16., csütörtök

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY eredmények 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#88137
ATYATÉG!!!
Szerencsétlen anyámékat ki ássa ki?? 50+mm hóban, na jól van... 70-80 centi hó még az én életem során nem esett ott.
Aki nem akarja visszakeresni: Link

Talált ennél durvábbat bárhová valaki?
#88039
Érdekes az ECM, illetve brutális. laza DNY-on már csütörtök este indulna a móka, nyugaton késõbb hófúvás de országosan jelentõs havazás, Tolnát meg eltemeti. Ja, és vasárnap reggel (felhõ és szél függvényében)nagy zutty. hideg
Milyen verziók lesznek még 4 napig Link én nem tudhatom. nevet

Utolsó észlelés

2026-07-16 11:57:39

Rákóczifalva

31.0 °C

04502

RH: 44 | P: 1018.4

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

161785

Hírek, események

Elkezdődött az El Niño

Érdekességek | 2026-07-02 11:26

pic
Az utóbbi hetekben, hónapokban azzal volt tele a média, hogy az éppen soron következő apokalipszist a szuper El Niño okozza majd, legkésőbb karácsonyra feje tetejére állítja az amúgy is megzavarodott időjárásunkat és mostantól bármi rossz történik, rá lehet mutogatni.