Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Továbbra is pozitívan látod a jövőképet? Az ECM főfutás gyors visszamelegedést vár . Hogy látod ezt? Másvalaki? Hogy látjátok a jövőképet?
Nem győzöm hangsúlyozni, hogy engem a lehűlés lehetősége kevésbé villanyoz fel, mint az éledező csapadék esélyek.
Igazából ha a forróságot lezárjuk egy porviharos, száraz hidegfronttal, akkor jó eséllyel kis időn belül ugyanoda lyukadunk ki, csak közben ropogósra szárad minden.
Igazából ha a forróságot lezárjuk egy porviharos, száraz hidegfronttal, akkor jó eséllyel kis időn belül ugyanoda lyukadunk ki, csak közben ropogósra szárad minden.
Ó, az AIFS tényleg olyan jó dolgokat mutogat pár napja. Amúgy az tök érdekes lenne, ha a numerikus modellek előrejelzései végül beállnának mögé, új szintet jelentene az AI előretörésében 
Abban egyetértek veled, hogy pozitív változás van, mert azt látom tegnaphoz képest, hogy határozottabban kezd körvonalazódni egy július 2. környéki lehűlés képe (mértéke még kérdéses). Az AC centruma száműzve lehet az Atlanti-óceán fölé és könnyebben megközelíthetnek minket a teknők.
Abban egyetértek veled, hogy pozitív változás van, mert azt látom tegnaphoz képest, hogy határozottabban kezd körvonalazódni egy július 2. környéki lehűlés képe (mértéke még kérdéses). Az AC centruma száműzve lehet az Atlanti-óceán fölé és könnyebben megközelíthetnek minket a teknők.
GFS operatív rossz, viszont a fáklya ott sem reménytelen a, láttam már sokkal rosszabbat. AIFS fáklya szintén.