2025. december 14., vasárnap

Ho-ho-hósirató

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#655745
A felhőtető kb. 300 méteren volt, ott volt a szokott módon a leggidegebb. 500 méter felett, amikor már beleértem a száraz légtömegbe, olyan meleg volt, hogy többen is a köveken ülve napozgattak, akár félmeztelenre is lehetett volna vetkőzni kicsit, ahogy a szélcsendben 2000 méteren szoktuk tenni néha a sípálya melletti hütték előtt a napon nevet
#655729
Ma érdemes volt felfutni Kevélyre a szutyokból, 22 perc és máris a ködmező felett voltam nevet

beillesztett kép

beillesztett kép

beillesztett kép

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2025-12-14 15:19:06

Ercsi

3.2 °C

31500

RH: 90 | P: 1027.9

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

149388

Hírek, események

Újabb mediterrán ciklon érkezik

Időjárás-változás | 2025-11-23 10:49

pic
Alig ment el az előző, máris jön a következő ciklon.