2025. december 14., vasárnap

Ho-ho-hósirató

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#650794
A GFS ugrálása tényleg jól mutatja, hogy valami valószínűleg történni fog, de még nem lehet tudni, hogy az mi lesz. : )
Jó lenne már a behavazott Bp. környéki hegyekben egy jó kis túra. nevet
#650793
Huhh, úgy nagyjából jövő keddig-szerdáig talán tiszta a kép, utána eléggé széttart a két modell, de nekem az ecm tűnik hihetőbbnek, persze garancia nélkül nyelvnyujtas és persze ez csak a két op összevetése.
Főleg a gfs hőmérséklet-ugrálása vicces, de ugye láttunk már sok vicces időjárási fejleményt.
#650789
ECM OP vs. GFS OP:

beillesztett kép



beillesztett kép

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2025-12-14 18:39:43

Pusztavám - Május 1 utca (216,3 m)

2.3 °C

na00

RH: 92 | P: 1029.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

149388

Hírek, események

Újabb mediterrán ciklon érkezik

Időjárás-változás | 2025-11-23 10:49

pic
Alig ment el az előző, máris jön a következő ciklon.