2025. december 23., kedd

Ho-ho-hóváró

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#634365
..főleg, ha a melléépített új látogatóközpontban egy kicsit több védőkorlátot szerelnek fel, hogy ne eshessen az ember olyan könnyen pánikba...ööö... a Sióba kacsint

Itt egyébként a tegnapi naptári napon (tudom, nem szabványos, de csak kimentem éjfélkor a mérőhöz kiönteni ; ) 15, a main (eddig) 17 mm esett. Így ami a kertben nem sáros, az vizes nevet

A meztelencsigák pedig olyan szezont fognak ki, hogy már az üres macskaetetős tálakba is belemásznak kacsint
#634355
Két Wundergroundos mérő van ott, mindkettő 50 mm körül mért!
#634340
Idén nem lesznek vízsszint gondok! nevet

Területi átlagban is 40mm felett teljesített a Balaton és tág környezete! Azt hiszem mehet az igazi próba az új Sió zsilipnél nevet

beillesztett kép

#634337
Most mondta a rádió, hogy Fonyódon 100 mm  esett.Sprintex?eso
#634322
Ráadásul egy barátom a város másik felében -igaz automatával- 70,1 mm-t mért. laza
#634306
60,1 mm.

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2025-12-23 01:34:17

Ercsi

4.1 °C

09000

RH: 92 | P: 1018.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

149388

Hírek, események

Feketén fehéren a karácsonyról

Időjárás-változás | 2025-12-21 10:00

pic
Jelentős változás kezdődik a kontinens és egyben hazánk időjárásában az ünnepi időszak alatt.