2026. május 19., kedd

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#627798
Ez igen!! Na ez igen csodás!!  Köszi!nevet
#627796
Igen, igen, hát még mikor hó borítja (hát, nem sok ilyen képem van, de mivel úgy is pang a fórum, beteszek kettőt)! szeret És igen, jobbos közeli a Fekete-hegy, balos távoli a Tar-Péter hegy, alábbi képeken csak a Fekete-hegy látszik ki (a hóból). hideg

beillesztett kép

.

beillesztett kép

#627784
Tmin.: -2.5°C, gyönyörű fagyos (volt) a táj. Közben a T kilőtt, már Takt.: +4°C. A gyengébbek kedvéért, nem azért szeretem és gyönyörű a fagyos idő és táj, mert így lefagynak a kajszik, és ami még fontosabb, nem azért fagy továbbra sem sehol, mert én ezt szeretem, mosom kezeim! Bohóc
De ez akkor is szép! szeret

beillesztett kép



beillesztett kép

Utolsó észlelés

2026-05-19 05:18:14

Pusztavám - Május 1 utca (216,3 m)

5.9 °C

na00

RH: 93 | P: 1017.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

158900

Hírek, események

Kiadós csapadék érkezik

Időjárás-változás | 2026-05-14 15:02

pic
Mediterrán ciklon és a hozzá tartozó hullámzó front okoz változékony, csapadékos időt a hét utolsó napjaiban.