2026. március 25., szerda

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#510832
Addig nyomjátok, hogy a végén kirakatjátok Szalajjal az omsz - nél a szomorú kutya fejet!  lazavidám
Tmin - 3,7 fok, a ciklon felhőzete nem hagyta kibontakozni... 
#510806
25-el lehet nálunk közlekedni, ha satuféket nyomsz, ilyen sebesség mellett is csúszó tovább. 1 cm körül van a jégpáncél mindenhol. 

beillesztett kép

#510801
Áthelyezve innen: Meteorológiai esélylatolgatások (#72273 - 2021-02-01 05:28:05)

Tolja neki a fagyott eső, még csak véletlenül se a hó esik, pedig ide hó volt várható. 

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2026-03-24 23:51:05

Zirc

1.0 °C

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

157131

Hírek, események

Mediterrán ciklon okoz jelentős időjárás-változást

Időjárás-változás | 2026-03-24 08:05

pic
A hét második felének időjárását egy lassan mozgó mediterrán ciklon határozza meg, ami jelentős időjárás-változást és egyben megosztottságot fog okozni hazánk területén.