2026. április 26., vasárnap

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#506316
Lehet itt több ideig volt intenzív de az intenzitástól is függ. havazasnevet
#506307
Igen, szépen beragadt felettünk a csapadéksáv, bár ezek a képek Hosszúpályiban készültek. nevet
#506303
Áthelyezve innen: Meteorológiai esélylatolgatások (#72261 - 2021-01-15 12:07:54)

havazas

beillesztett kép



beillesztett kép

Itt az egész délelőtt folyamán havazott váltakozó intenzitással, jelenleg a tegnapival együtt 5 cm-es a hóréteg vastagsága. Most úgy tűnik a következő napkban is gyarapodhat még...., de meglátjuk, ez nekem így is nagy meglepetés! 

Utolsó észlelés

2026-04-26 15:57:14

Romhány - Dózsa György út.

17.2 °C

31507

RH: 28 | P: 1019.3

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

158041

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.