2026. augusztus 22., szombat

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY 2.0 - 2026. augusztus, tippek 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#506281
Sokáig sajnos nem volt a vendégünk, de egy vaskos lepel azért jutott belőle. 
#506244
Elkezdett nagyon gyengén, nagyon könnyedén, nagy pelyhekben havazni. A pelyhek olyan lassan hullanak alá az égből, mint egy lassított felvételen. És végre nem nulla fok környékén teszi mindezt, hanem -2,6°C-ban. Micsoda különbség az elmúlt napok hóeséseihez képest, ami mellesleg zsinórban az ötödik! 

beillesztett kép

Utolsó észlelés

2026-08-22 08:27:15

Ercsi

19.9 °C

31502

RH: 69 | P: 1013.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

163262

Hírek, események

Mi történt Európa éghajlatával?

Érdekességek | 2026-08-11 11:42

pic
Abban szerintem meglehetősen nagy egyetértést mérne egy reprezentatív felmérés a Kárpátokkal ölelt hazánk népeinek körében, hogy valami megváltozott az éghajlatunkban.