2026. április 17., péntek

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#501973
Ha a próféta szólna belőlem, akkor -8 foknál sosem lenne hidegebb és sosem lenne hó, csak száraz fagy laza
#501972
Hát mondjuk elég prófétásra is sikeredett. laza
#501969
Ahogy várható volt az összkép alapján, a modellek kezdenek a tél felé elmozdulni a már kevésbé űridőben is, biztosan hidegebb lesz, és valamilyen módon a hó is meg fog jönni, hózápor, peremciklon vagy mediterrán ciklon formájában.
Én kemény január második felére, február elejére számítok.
Egy biztos, egy ideig a "Bezzeg Amerikában" kezdetű mondatok nem lesznek.

Utolsó észlelés

2026-04-17 16:25:31

Pusztavám - Május 1 utca (216,3 m)

22.9 °C

04507

RH: 43 | P: 1018.5

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

157726

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.