2025. december 30., kedd

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#477348
~30 mm kihullható víznek hála szerintem. Ha kialakulna ma egy rendes zivatar a város felett akkor csónakáznánk rendesen.
#477346
Volt kb  perc intenzív zápor. Pont mikor kijöttem a tescóból és rohantam a kocsihoz. vidám Amúgy elég intenzíven esik abból a satnya radarjelből
#477345
Itt pedig még néznivaló sincs igaz a nagy meleg sem viseli meg a szervezetet !
#477332
A Sárközben tevékenykedő cella Szekszárd és Szálka közti dombtetőről. Persze ez is pár km-t tévedett csak.
Panoráma K-DK irányban. 

beillesztett kép

Ez meg Várdomb Felé. Kb egyhelyben kiadja ami benne van. Nagyon nem moccan. 

beillesztett kép

. 

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2025-12-30 00:47:21

Ercsi

-0.2 °C

00000

RH: 80 | P: 1011.5

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

150212

Hírek, események

Feketén fehéren a karácsonyról

Időjárás-változás | 2025-12-21 10:00

pic
Jelentős változás kezdődik a kontinens és egyben hazánk időjárásában az ünnepi időszak alatt.