2026. április 30., csütörtök

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#476688
Nagyon jól nézett ki, de a valóban lehetne jobb helyen. Egyébként a radar szerint már csapadékot is ad.
#476682
Igen, épp írni akartam, hogy délkeletre mindjárt kész a Cb. Elég hamar..Jobban örültem volna, ha nyugatra jelenik meg, vagy legalább délre.
#476676
Délkeleti irányban elég szép konvekció kezdődött egy szempillantás alatt. De délnyugatra is nevet
#476671
Hát igen, ha lesznek stabil, esélytelen régiók abba biztos, hogy bele tartozunk majd mi is.. legalábbis ahogy most állnak a dolgok.

De az elmúlt napokban annyi futás volt, ami mára, kora délutánra mutatott ide valamit, hogy azért nem vetném el a lehetőségét. CAPE az lesz bőven.. nevet
#476669
Nem sok modell maradt az esemény napjára, ami ide is jó, de már megszokhattuk. nevet Azért egy kis esélyünk van így is valamire, de a lényeg a Dunától keletre lehet.

Utolsó észlelés

2026-04-30 01:57:46

Zirc

2.0 °C

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

158143

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.