2025. december 23., kedd

Ho-ho-hóváró

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#469357
Jah, a március végi hideg óta éget már rendesen. Ha száraz a levegő, ha nem annyira, ronggyá égsz, ha tartósabban a napon vagy. kacsintMinden évben március legvégén, április elején jutunk el oda, hogy az UV sugárzás eléri már az erős fokozatot. Ez idén sincs másképp. kacsint

Csatlakozom én is : kiemelkedő nap a mai. Nagy ritkaság,hogy az rh. ennyire nagy területen alakuljon 20 % alatt. Különösen a Dunántúl nyugati, északi, középső részein láttam délután 10 % - os értéket is. Nem semmi.

Nálam is nagyon alacsony volt ma a páratartalom. Az rh. min. : 16 % volt délután.
Ezzel idén az eddigi legalacsonyabb érték a mai, alulmúlva a néhány nappal ezelőtti 23 %-os eddigi rh. min. értéket.

Sőt, évek óta nem volt nálam ennyire alacsony rh. 
Holnap picit már emelkedik várhatóan az rh. 
#469356
Nem véletlenül éget baromira a nap, ronggyá égtem ma.
#469340
19 %-os páratartalom. No, ilyenre se emlékszem mostanában itt, a pocsolya partján.

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2025-12-23 14:27:01

Kõszeg

2.7 °C

RH: 95 | P: 1017.6

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

149388

Hírek, események

Feketén fehéren a karácsonyról

Időjárás-változás | 2025-12-21 10:00

pic
Jelentős változás kezdődik a kontinens és egyben hazánk időjárásában az ünnepi időszak alatt.