2026. május 13., szerda

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#397610
Persze, de a GFS nagy vonalakban sem volt jó, délután (12-15 UTC között) szerinte pont ott kellett volna záporoknak-zivataroknak lennie, ahol nem voltak (a Duna térségében).
Link
#397608
 Nagyvonalakban volt jó csak mind. Persze többet ilyen helyzetben nem is lehet elvárni. 
#397604
Ez elég csövesre sikeredett.. Holnap lesz három cella aminek a dögüllője beteríti az egész Nyugat-Dunántúlt XD Senki se tudja hol lesznek cellák, ma se tudták a modellek.

Utolsó észlelés

2026-05-13 20:16:35

Nagyalásony

14.3 °C

22502

RH: 41 | P: 1006.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

158564

Hírek, események

Markáns hidegfront érkezik

Időjárás-változás | 2026-05-10 08:36

pic
Az előttünk álló hét elején átmenetileg igen hideg levegő és emellett csapadék is érkezik, igaz ez utóbbi ismételten meglehetősen hektikus eloszlásban.