2026. március 24., kedd

Hydroinfo

Adott napon: 
Keresés:
#3894
8 és fél éve élek Királyréten, de semmi hasonlóra nem emlékszem, de a szokolyai idõs korosztály sem.
Én bízom benne, hogy ez nem következik be, hisz" már - mint írtam - órák óta stagnál a szint, már nem emelkedik.

Reggel Vácról jövet Szendehely-Katalinpuszta elõtt 5 busszal találkoztam, melyen katonákat szállítottak. A buszokon a sofõrök kivételével mindenki aludt, elgyötört arccal. Emberfeletti munka van a hátuk mögött.
Valamint ami még feltûnt: hihetetlen összetartás és fegyelmezettség uralkodik a térségben, nem csak az árvízzel elöntött részeken. Most nagyon büszke vagyok, hogy magyar vagyok.
#3891
Nagymaros is rég búcsút intett a 2006-os 714 cm-es LNV-nek, az új "rekord" 750 cm lesz minden bizonnyal. Órák óta tetõzik a Duna a térségben. Reggel igen bizarr látvány volt, hogy Kismaros -Verõce közti útszakaszon ömlik át a víz. Ugyanis ha ezt az útszakaszt is lezárják, akkor teljesen beszorulnak az alábbi települések, nem lesz kiút közúton: Szokolya, Kismaros, Nagymaros, Márianosztra, Zebegény, Szob, Ipolydamásd.

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2026-03-24 12:31:53

Szolnok

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

157131

Hírek, események

Mediterrán ciklon okoz jelentős időjárás-változást

Időjárás-változás | 2026-03-24 08:05

pic
A hét második felének időjárását egy lassan mozgó mediterrán ciklon határozza meg, ami jelentős időjárás-változást és egyben megosztottságot fog okozni hazánk területén.