2025. december 21., vasárnap

Ho-ho-hóváró

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#370619
Meg is szűnt a havazás. Nyomnyi hó hullott. nevet
Nano: Nagyon szép! havazas
#370585
Aktuális jelenidő, a teljesség igénye nélkül: Link
 havazas
#370571
Tegnap kb a Bakonyt lőttem be határvonalnak,ameddig kiterjedhet,de ez akkor is meglepetés,hogy nálatok is esiknevet Sajnos szerintem ez is lesz a maximum kiterjedés,nem hiszem,hogy itt is rákezdene,bár meglehetősen közel vagyunk. Azért sasolok én is. Ami biztos nálad nem lesz gond a megmaradással,akármennyi is esik,mert 2napja mínuszban vagytokhideg
#370569
laza Nem ez most nem a hóágyúzás hatása. Egyrészt -a webkamerájuk alapján- most éppen nem hóágyúznak, másrészt a feltételek sincsenek meg hozzá. Nincs ködös, hidegpárna, s ÉNY-i szél van, nem D-i,DK-i. Tessék sasolni!hideg
#370566
Talán már hóágyúznak a szomszédban,mert erre semmi!vidám
#370562
Bizony, nem teljesen váratlan,de mindenképp meglepetés. Azóta gyenge havazássá alakult, talán egy friss, vaskos lepelre jók leszünk.
#370554
Hószállingózás kezdődött az utóbbi fél órában, T akt: -2,5°C. 

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2025-12-20 23:38:40

Csesznek

1.8 °C

na00

RH: 95 | P: 1020.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

149388

Hírek, események

Újabb mediterrán ciklon érkezik

Időjárás-változás | 2025-11-23 10:49

pic
Alig ment el az előző, máris jön a következő ciklon.