2026. augusztus 01., szombat

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY 2.0 - 2026. augusztus 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#344063
Nem tudom mitõl, igen itt van a közelben, sõt faluban tõlem olyan 250m-ra is van tó, környe felé is talán 3km-ra tó van.
Igen van reptért, kisgépek, sárkányrepülõk szoktak repkedni nevet
Nyári zivatoroknál van szerepe a Vértesnek általában nálam pont legyengülnek, majd tõlem továbbhaladva Tatabánya felé újra erõre kapnak.
Ami kivétel az a tisztán délrõl jövõ cellák, na azok nem gyengülnek el, illetve a Keleti - észak keleti irányból érkezõ cellák azokból mindig kapunk. 
#344055
sziasztok!

Itt hétfõ óta süt a nap, most is szép napos idõ van vidám
Tegnap már kicsit szûrtebb volt a napsütés, de csodás idõ volt.
Ritka hogy pont itt nincs köd vagy stratus. 

Utolsó észlelés

2026-08-01 20:25:14

Csesznek

25.2 °C

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

162364

Hírek, események

Újra támad a forróság

Időjárás-változás | 2026-07-29 13:37

pic
Avagy ismét mérhetünk 40 fokot az országban.