2025. december 20., szombat

Ho-ho-hóváró

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#318845
OK, nem vettem figyelembe, hogy a holnap délután pontosan meddig terjed idõben!
#318844
Így van, de itt már lehet olvasni róla: Link nevet Nem hangzik rosszul.
#318839
Vannak modellek, amelyek a Dunántúlt favorizálják, oda már nagyon kellene a sok csapadék, és ide Pest környékére is. Bár látom a Metnet 36 órás kihagyja a buliból a nyugati országrészt... Remélem nem így lesz! A reggeli UM biztató és az OMSZ is a csütörtökre a Dunántúlon és északon várja a a legtöbb esõt. (Ld. agromet elõrejelzésüket.)

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2025-12-20 01:27:50

Ercsi

5.4 °C

09000

RH: 93 | P: 1022.2

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

149388

Hírek, események

Újabb mediterrán ciklon érkezik

Időjárás-változás | 2025-11-23 10:49

pic
Alig ment el az előző, máris jön a következő ciklon.