2025. december 21., vasárnap

Ho-ho-hóváró

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#314955
Ha már nedvesség! Egy kis kitekintés:Link HA jól látom arra nincs hiány belõle. kacsint
#314945
Szerintem, az felém tart kacsint
#314944
Nem taszítottam, mert mind erre jött, csak megvacsoráztam õket. kacsint
Ez is erre jön egyébként: Link

Nano: nem gondoltad át újra a nyári szünidõs dolgot? laza
#314942
Az csak egy dolog hogy a cellákat taszítod, de hogy már a nedvességet is.. Felháborító! laza

Egyébként itt is a nedvesség hiányzik most. Ha több nedvesség lenne, már durrannának a záporok, zivatarok. No sebaj, majd hétfõn.
#314924
Tegnap nem az összeáramlással és a háttéremeléssel volt baj, hanem a nedvességgel. Ha végig nedves lett volna a légkör, vígan bejöttek volna az országba a szupercellák és daráltak volna. Oberwart környékén pl. vastagon állt a jég tegnap este: Link

Egyébként a mai/holnapi nap is a nedvesség hiánya miatt lesz olyan, amilyen.
#314871
A meleggel megjönnek a dögüllõs napok is, már közeledik is nyugatról, más eseményre a következõ napokban sincs túl sok esélyünk, pedig erõ az lesz bõven a légkörben..

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2025-12-21 02:48:17

Ercsi

4.9 °C

31500

RH: 91 | P: 1019.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

149388

Hírek, események

Újabb mediterrán ciklon érkezik

Időjárás-változás | 2025-11-23 10:49

pic
Alig ment el az előző, máris jön a következő ciklon.