Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
AZ a helyzet, hogy a rendszer lassulásával ez a sáv is egyre jobban szélesedik! Már nálatok is szélesebb jóval, mint volt pl. fél órával ezelõtt!
Kb 10 perc és felettem van majd írom mit okozott, de meg nem torpan ez a sáv még az fix, és mivel max város szélességû a csík így max negyed órás lesz a móka, gondolom késõbb lesz a fõ adag
Hm, viszont a felettem lévõ zöld sávból nem esik semmi
Inkább kezd világosodni.
Peti: igen pont ezt gondoltam én is, nyáron rég nem láttunk ilyen szép vonalat
---------------
Hahh, mire beírtam, esni kezdett a hó
Peti: igen pont ezt gondoltam én is, nyáron rég nem láttunk ilyen szép vonalat
---------------
Hahh, mire beírtam, esni kezdett a hó
Errõl nem volt szó. Van olyan hely ahol kezd sárga pötty lenni az austros radaron! Ez a keskeny sáv viszont nagyon keskeny sáv mögötte egyelõre szétesett, torpanás hol lesz ki tudja.
Ja, helyenként 5-15 mm/órás intenzitás van benne.
------------------------
Szerk.: a rendszer D-i ága is érdekes, Klagenfurtban heves hódarazápor zúgott át
------------------------
Szerk.: a rendszer D-i ága is érdekes, Klagenfurtban heves hódarazápor zúgott át