2026. április 26., vasárnap

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#304617
Épp most voltam délelõtt a városligeti jégpályán. De egy, hogy jobb feeling természetes környezetben korizni, kettõ money, money, money... nevet
#304616
Csak nem mindenki tud korizni. A pesti bányatavak meg erre nem igazán alkalmasak, más lehetõség meg nemigen van errefelé.
#304609
Személy szerint én szurkolok a száraz, hómentes hidegnek is, mert végre lehet menni természetes jégre korizni nevet
Nyilván hóval még jobb lenne ez a hideg, de hó nélkül is "használható" nevet

Utolsó észlelés

2026-04-26 20:57:40

Romhány - Dózsa György út.

8.8 °C

31502

RH: 37 | P: 1022.8

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

158041

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.