2026. augusztus 15., szombat

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY 2.0 - 2026. augusztus, tippek 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#296248
Köszönöm, úgy látszik a csõlátásommal nem vettem észre!

Ui.: nem vigasztalt meg a cikk. Az élet nem egy havastorta.
#296239
Minden évben szokott lenni Snowhunternek cikke, amelyben 8-10 nappal az ünnepek elõtt elemzi a fehér karácsony esélyét. Kérdezném, hogy idén elmarad ez a cikk?

18+8 = 26. Ma feladtam a karácsonyi havazás reményét. Majd jövõre. Az évek úgy is gyorsan peregnek. Mostantól havazás szempontjából a szilveszteri idõszakra koncentrálok. Minden reménykeltõ linket szívesen fogadok!

Utolsó észlelés

2026-08-15 20:53:46

Romhány - Dózsa György út.

19.9 °C

13502

RH: 42 | P: 1016.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

163262

Hírek, események

Mi történt Európa éghajlatával?

Érdekességek | 2026-08-11 11:42

pic
Abban szerintem meglehetősen nagy egyetértést mérne egy reprezentatív felmérés a Kárpátokkal ölelt hazánk népeinek körében, hogy valami megváltozott az éghajlatunkban.