2026. július 17., péntek

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY eredmények 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#28543
Ezt tesszük! nevet
Én õszintén szólva már nem vártam ezt annyira, de ha már télnek kell még lennie és a tavasz egyelõre nem óhajt betoppanni, akkor inkább ez a fajta tél, mint a száraz, semmitmondó, unalmas változat. Szóval tetszik, remélem megdõl a téli hóvastagság-rekord szombat reggelig! kacsint laza havazas havazas
#28533
Friss GFS sem a csapadék csökkentésére összpontosított, inkább ellenkezõleg. nyelvnyujtas Ebból bizony óriási hó lehet szombat reggelig itt DK-en. Ki sem írok semmiféle centis hótippet, mert az közösség elleni izgatásnak is minõsülne. laza vidám Fõleg a nyugati kollégákkal szemben, velük együttérzek, bár vígaszként elmondom (tudom ez ilyenkor nem sokat ér), hogy néztük ezt már mi is fordítva. kacsint

Utolsó észlelés

2026-07-17 21:35:27

Budapest IV. - Káposztásmegyer

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

161918

Hírek, események

Elkezdődött az El Niño

Érdekességek | 2026-07-02 11:26

pic
Az utóbbi hetekben, hónapokban azzal volt tele a média, hogy az éppen soron következő apokalipszist a szuper El Niño okozza majd, legkésőbb karácsonyra feje tetejére állítja az amúgy is megzavarodott időjárásunkat és mostantól bármi rossz történik, rá lehet mutogatni.