2026. március 09., hétfő

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#267678
13 centit mértem Alisca utca, penny market, május 1 utca környékén.
Nagyon komoly idõ van, 20 percet voltam lent, de wááá. extázis. Köd van úgy esik. havazas
Képeket megnézem, de nem sok jót gondolok, brutál.
#267661
Nehéz elhinni, hogy valami ilyen Pest megyében meg tudna történni, természetesen nem a hegyen, hanem síkvidéken vidám
#267640
És jönnek a fotók, 1 órán belül készültek:
Link
Link
Link

Az utolsón keresd a galambot, most vettem csak észre. laza
Ennél most valamivel jobban esik, komoly meglepi van a dologban. Akár 15 centi is összejöhet, ha így folytatja még néhány órát.

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2026-03-09 13:37:06

Egyházasrádóc

15.2 °C

13502

RH: 48 | P: 1026.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

156672

Hírek, események

Mediterrán ciklon hoz csöppnyi tavaszt és kicsivel több telet

Időjárás-változás | 2026-02-18 12:39

pic
Jelentős változást hoz hazánk és a térség időjárásába egy mediterrán ciklon, ami egy kis tavaszt és egy kis telet is tartogat.